Koncerty, bankiety, wesela

Gramy wszędzie tam gdzie trzeba

Kochamy to, co robimy..


O nas

Zespół muzyczny "Nostrado" 

został założony w roku 1999. Od tego czasu zagraliśmy dużo imprez różnego rodzaju (koncertów, bankietów, wesel i innych) nabierając tym samym doświadczenia, interakcji z publicznością, gwarantując dobrą zabawę w czasie trwania występu.


Śląsk, Małopolska - Katowice, Tychy, Kraków, Oświęcim... tu jesteśmy najczęściej ale gramy w całym kraju!


Dyplom

POZNAJMY SIĘ

Wojciech Przybyłko

Wojciech Przybyłko

Wokalista. Gitara solowa. Gitara akustyczna. Konferansjerka

Anna Kwaśny

Anna Kwaśny

Wokalistka (oryginalny mocny wokal)

Wokalista. Instrumenty klawiszowe. Konferansjerka

 

Tworząc to trio zbudowaliśmy zespół o trzech mocnych wyróżniających się wokalach i świetnym prowadzeniu wszelakich imprez. Jedna z najważniejszych rzeczy jaka nas łączy to pasja. Staramy się, aby nasz repertuar zawierał różne nurty muzyczne i dlatego potrafimy dostosować się do każdego rodzaju imprezy, na którą jesteśmy zaproszeni, tak by każdy z Państwa zabawił się przy swoich ulubionych utworach.

Podczas uroczystości na które jesteśmy zapraszani, pełnimy również funkcję wodzireja, organizując i prowadząc zabawy z nagrodami rzeczowymi dla dzieci i dorosłych. Dysponujemy nowoczesnym, profesjonalnym sprzętem muzycznym i nagłośnieniem, zapewniającym doskonałe brzmienie.

 

Oferujemy Państwu także:

  • oświetlenie sceny
  • oświetlenie parkietu efektami świetlnymi, laserowymi
  • efekty dymne

YOUTUBE facebook

 

Oficjalny Kanał YouTube - Tu znajdziesz więcej filmów zespołu NOSTRADO

Wojciech Przybyłko : + 48 608 837 837

 

#zespół weselny śląsk #zespół na wesele śląsk #zespol na wesele slask #zespol weselny slaskie #zespoły weselne śląsk #zespół na wesele małopolska #zespół na wesele opolskie #nostrado #zespół nostrado #ciężki dym śląsk #ciezki dym slask #taniec w chmurach śląsk #orkiestra na wesele śląsk #kapela weselna śląsk #wesele2021 #wesele2022 #zabawy weselne

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.